Poreč 2018
Ciekawostki,  Istria,  Miasta w Chorwacji,  Porady,  Propozycje wycieczek

Open Air Festiwal w Poreč Chorwacja 2018

Czas czytania: 2 minut

Świętujmy  lato na Open Air Festiwal – Porec Chorwacja 2018!

Warto odwiedzić Porec Chorwacja tego lata i wziąć udział w Open Air Festiwalu. Zdecdowanie Festiwal w Poreč 2018 łączy ponad 100 wielkich imprez festiwalowych w mieście w okresie od 1 lipca do 15 września 2018 i oferuje program, który jest jeszcze bardziej interesujący niż kiedykolwiek wcześniej .

Możemy podziwiać występy muzyczne i uliczne, oglądać filmy i pokazy na świeżym powietrzu lub uczestniczyć w specjalnych wydarzeniach na ulicach i placach miasta Poreč oraz na wyspie Sveti Nikola. Zróżnicowany, wysokiej jakości program festiwalowy ma coś dla wszystkich grup wiekowych oraz zainteresowań i jest całkowicie darmowy dla wszystkich odwiedzających.

Syreny, leśne duchy Macmalići, wróżki i elfy przeniosą nas w krainę mitów i bajek podczas występów Istra Inspirit.  Filmy w kinie Open Air w fantastycznej atmosferze ogrodu Villa Polesini lub na promenadzie Lungomare zagwarantują dobrą zabawę na powietrzu. Najmłodsi goście ponownie będą mieli okazję bawić się ze swoimi ulubionymi postaciami z filmów animowanych. Będą mogli poznać księcia i księżniczkę oraz uczestniczyć w różnych warsztatach i zajęciach, które są częścią programu Princess Ball.

Poniedziałki będą dodatkowo kolorowe i zabawne dzięki cyrkowi oraz cyrkowcom, którzy rozśmieszą i zabawią najmłodszych!

Mapa miejsc festiwalowych

Warto zapoznać się z  nowym programem festiwalu Open Air Poreč 2018 –  World Stage. W programie znajdują się atrakcyjne koncerty czołowych światowych zespołów na głównej scenie na nabrzeżu.

Będąc w Porec obowiązkowo trzeba skosztować najlepszych potraw przygotowanych ze świeżo złowionych tuńczyków na Tunalicious Street Food. Jest to wyjątkowa impreza dla smakoszy.

Finał Festiwalu w Porec odbędzie 15 września 2018, zwieńczy go  darmowy koncert popularnego zespołu S.A.R.S. Koncert odbędzie się w teatrze na otwartym powietrzu, który zakończy tegoroczną edycję Festiwalu.

Poreč 2018 Open Air w tym roku po raz kolejny gwarantuje fantastyczną letnią zabawę! Valamar Riviera jest inicjatorem, partnerem i głównym sponsorem festiwalu Poreč Open Air.

Polecany artykuł:  Trasa wzdłuż wybrzeża Dalmacji

Program znajduje się pod linkiem -> tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.