O nas, naszepodroze.edu.pl

O nas

Czas czytania: < 1 minuta

Trochę o nas

Cześć!

Tu Magda i Marcel. Odwiedziliśmy Chorwację i Bałkany 12 razy w ciągu 10 lat..wiosną, latem oraz wczesną jesienią. Dla niektórych to mało, dla innych dużo…ale dla nas to wciąż za mało..

Kto był chociaż raz w Chorwacji ten wie, co nas tam przyciąga. Chorwacja i Bałkany to nie tylko ciepłe morze, góry i piękne widoki, to również przesympatyczni mieszkańcy oraz kuchnia bałkańska.

Na stronie naszepodroze.edu.pl chcemy  podzielić się  naszymi odczuciami i zachęcić Was do zwiedzania Chorwacji, coraz bardziej popularnej w turystyce zagranicznej. Ale chcemy Was również zachęcić do zaplanowania podróży “na własną rękę”, jest to dużo większa frajda i przyjemność. Droga do Chorwacji obfituje w miejsca, które warto zobaczyć.

Właśnie ta strona ma na celu zachęcenie do podróżowania, czasem spontanicznie, czasem przypadkowo można odkryć rzadkie widoki.

Chętnie nawiążemy współpracę z osobami prowadzącymi blogi oraz strony internetowe o tematyce wakacyjnej i podróżniczej oraz z osobami i firmami związanymi z turystyką.
Chorwacja i Bałkany
Jesteśmy otwarci na:
  • reklamy – zakwaterowania, agencji turystycznych, biur podróży oraz transportu;
  • promowanie turystyki chorwackiej, a w szczególności miast i regionów Chorwacji i Bałkan;
  • artykuły sponsorowane;
  • banery reklamowe;
  • recenzje książek podróżniczych;
  • inne propozycje współpracy

Zapraszamy do kontaktu z nami, być może zachęci Was jakaś relacja, może chcecie podzielić się swoimi odczuciami, wystarczy napisać e-mail na adres: naszepodroze.edu.pl@gmail.com.

Poniżej mapa miejsc gdzie byliśmy na Bałkanach i nie tylko 🙂

 

 

Wakacje Chorwacja