Kamping w Zadarze, Zadar croatia
Ciekawostki,  Wydarzenia

Zadar Croatia – camping 5 gwiazdkowy w Chorwacji

Czas czytania: 2 minut

Zadar Croatia – camping 5 gwiazdkowy w Chorwacji

Wkrótce w Zadar (Croatia), Falkensteiner Resort Borik otwiera  odmieniony luksusowy camping: Falkensteiner Premium Camping Zadar. Co ciekawe, otwarcie nastąpi już w czerwcu 2019 roku.

Bynajmniej specjalnie do dyspozycji gości przewidziano m.in: centrum odnowy biologicznej z sauną, baseny z wydzielonymi basenami  dla dzieci,  zjeżdżalnie. Co więcej, na terenie kempingu goście będą mogli skorzystać z  restauracji  z której roztacza się widok na Adriatyk. Goście  będą mogli skorzystać  również ze stacji ładowania pojazdów hybrydowych, bezpłatnego WiFi oraz wielu innych udogodnień.

Warto wiedzieć, że camping w Zadarze oferuje 375 jednostek zakwaterowania, z czego 276 stanowisk namiotowych, 86 przyczep kempingowych oraz 13 jednostek glampingowych. Co więcej, kemping znajduje się w spokojnym parku w Falkensteiner Resort Borik. Ponadto, ma on bezpośredni dostęp do piaszczysto-żwirowej plaży rozciągającej się na ponad kilometr.

Niewątpliwie FMTG – Falkensteiner Michaeler Tourism Group AG jest jedną z wiodących prywatnych firm turystycznych w siedmiu krajach europejskich, m.in. – Zadar Croatia (Chorwacja).

Na koniec, dodatkowym plusem jest położenie kempingu: obrzeża Zadaru z pięknym widokiem na wyspy oraz Stare Miasto w Zadarze.

Z pewnością polecamy atrakcje bliższe i dalsze w pobliżu kempingu:

  • miasto Zadar Croatia
  • Park Narodowy Jezior Plitwickich
  • miasteczko Nin
  • wyspy Pasman, Ugljan, Dugi Otok
  • Riwiera Zadar
Trg Bunara Zadar
Zadar Chorwacja

Jedynym minusem są ceny szczególnie Mobile Home, które zaczynają się od 108 euro za noc. Jednak dopóki nie sprawdzimy warunków, nie możemy ocenić  czy ceny są za wysokie czy nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *