Życzenia Noworoczne
Wydarzenia

Życzenia Noworoczne

Czas czytania: < 1 minuta

2017 rok zbliża się nieubłaganie. Co więcej do Nowego 2017 Roku dzieli nas kilkadziesiąt godzin. Jest to czas na podsumowania oraz wspomnienia, które zostają w naszych sercach. Dodatkowo wszyscy składają sobie życzenia noworoczne. Miesiąc spędzony w Chorwacji w 2016 naładował mi akumulatory na cały rok. Jednak Miłośnicy tego małego państwa wiedzą, że tęsknota jest bardzo duża. Niektórzy mają już zaplanowane wakacje w Chorwacji w 2017 inni jeszcze nie lub się wahają.

Dlaczego Chorwacja?

To przepiękny kraj nad Morzem Adriatyckim z bardzo interesującym wybrzeżem Dalmacji oraz Zatoką Kvarner. Chorwacja to również kraj z dużą ilością masywów górskich, szczególnie przy linii brzegowej Adriatyku. Dodatkowo do Chorwacji należy 1185 wysp, większych oraz mniejszych, zamieszkanych oraz nie zamieszkanych.  Ponadto do największych należą: KRK, Cres, Brac, Hvar, Korcula oraz Pag. Poza tym plaże wzdłuż wybrzeża Adriatyku są przede wszystkim żwirowe, kamieniste oraz skaliste, choć zdarzają się również piaszczyste (np. Zlatni rat na wyspie Brac). Dlatego też Chorwacja jest idealna zarówno dla miłośników aktywnego wypoczynku jak i spokojnych wakacji na plaży, nie zawsze hotelowej.

Reasumując, wszystkim niezdecydowanym nie tylko przy wyborze destynacji podróży do Chorwacji, przesyłamy życzenia noworoczne:

 „Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę” (Wiesław Czermak) – życzymy udanej i pięknej drogi w Nowym 2017 Roku!

Polecany artykuł:  Festiwal Tuna, Sushi & Wine Zadar 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.