fbpx

Open Air Festiwal w Poreč 2018

Świętujmy  lato na Open Air Festiwal w Poreč!

Warto odwiedzić Poreč tego lata i wziąć udział w Open Air Festiwalu. Festiwal łączy ponad 100 wielkich imprez festiwalowych w mieście w okresie od 1 lipca do 15 września 2018 i oferuje program, który jest jeszcze bardziej interesujący niż kiedykolwiek wcześniej .

Możemy podziwiać występy muzyczne i uliczne, oglądać filmy i pokazy na świeżym powietrzu lub uczestniczyć w specjalnych wydarzeniach na ulicach i placach miasta Poreč oraz na wyspie Sveti Nikola. Zróżnicowany, wysokiej jakości program festiwalowy ma coś dla wszystkich grup wiekowych oraz zainteresowań i jest całkowicie darmowy dla wszystkich odwiedzających.

Syreny, leśne duchy Macmalići, wróżki i elfy przeniosą nas w krainę mitów i bajek podczas występów Istra Inspirit.  Filmy w kinie Open Air w fantastycznej atmosferze ogrodu Villa Polesini lub na promenadzie Lungomare zagwarantują dobrą zabawę na powietrzu. Najmłodsi goście ponownie będą mieli okazję bawić się ze swoimi ulubionymi postaciami z filmów animowanych, poznać księcia i księżniczkę oraz uczestniczyć w różnych warsztatach i zajęciach, które są częścią programu Princess Ball.

Poniedziałki będą dodatkowo kolorowe i zabawne dzięki cyrkowi oraz cyrkowcom, którzy rozśmieszą i zabawią najmłodszych!

Mapa miejsc festiwalowych

Warto zapoznać się z  nowym programem festiwalu Open Air Poreč-  World Stage, na który składają się atrakcyjne koncerty czołowych światowych zespołów  na głównej scenie na nabrzeżu.

Będąc w Poreč obowiązkowo trzeba skosztować najlepszych potraw przygotowanych ze świeżo złowionych tuńczyków na Tunalicious Street Food, wyjątkowej imprezie dla smakoszy, która potrwa  od 13 do 15 września 2018.

Finał Festiwalu odbędzie 15 września 2018, zwieńczy go  darmowy koncert popularnego zespołu S.A.R.S. w teatrze na otwartym powietrzu, który zakończy tegoroczną edycję Festiwalu.

Poreč Open Air w tym roku po raz kolejny gwarantuje fantastyczną letnią zabawę!

Valamar Riviera jest inicjatorem, partnerem i głównym sponsorem festiwalu Poreč Open Air.

Program znajduje się pod linkiem -> tutaj

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *